Etični kodeks Pravila obnašanja in obveznosti Statut Disciplinski pravilnik Pravilnik o članstvu Pravilnik o varstvu osebnih podatkov Pristopna izjava za članstvo

Avtor: Aleš Novak
Kategorija: Članice

Roto-Kema Puconci : Calcit Volley 0:3

(15:25, 19:25, 20:25)

V štirinajstem krogu 1. DOL za ženske, sta se včeraj ob 19. uri pomerili domača ekipa Roto-Kema Puconci in gostujoča ekipa Calcit Volley.

Zelena dvorana Puconci, 03. februar 2018, 80 gledalcev, sodnika: Oman in Valentar

Roto-Kema Puconci: Nuša Svetanič, Nika Kuhar, Dona Vinkovič 4, C Angelina Ajnihar 2, Iva Škraban 9, Diana Oletič 3, Michelle Oletič, Adela Pintarič 6, Tasia Šadl, Nina Kovač 11, L Veronika Mikl

Calcit Volley: C Tina Grudina 16, Alexandra A. Frantti 13, Katja Mihevc 4, Pia Blažič 4, Katja Mihalinec 6, Ana Zaplotnik, Eva Pogačar, L Leja Janežič, Bernarda Brčić 7, Helena Mijoč 11, L Maja Pahor

Prvi niz se je začel s točko gostujočih igralk iz ekipe Calcit Volley. Gostje so dobile še naslednje tri točke, preden so pri rezultatu 1:4 do prve točke na tekmi prišle domače igralke iz ekipe Roto-Kema Puconci. Pucončanke so dobile še točko, ko so jim pri rezultatu 2:5 servis odvzele gostje. Ekipi sta si izmenjali še točko, ko sta dve zaporedni točki pripadli gostjam iz Kamnika, ki so se na prvi tehnični odmor v prvem nizu odpravile s prednostjo petih točk pri rezultatu 3:8. Po prvem tehničnem odmoru je naslednja točka pripadla gostjam. Kamničanke so dobile še naslednjo točko, ko so jim Pucončanke pri rezultatu 4:10 servis odvzele. Sledila je izmenjava točk, ter zaporedje domačih igralk iz ekipe Roto-Kema Puconci in s tem približanje na tri točke zaostanka pri rezultatu 10:13. Na drugi tehnični odmor v prvem nizu so se Pucončanke odpravile z zaostankom petih točk pri rezultatu 11:16. Po drugem tehničnem odmoru je nova točka pripadla gostjam iz ekipe Calcit Volley. Ekipi sta si izmenjali še točko, ko so gostje z novim zaporedjem prišle do prednosti devetih točk pri rezultatu 12:21. Igralke iz ekipe Calcit Volley so dobile še točko, ko so jim Pucončanke pri rezultatu 13:22 odvzele servis. Prva zaključna žoga v prvem nizu je pripadla gostjam iz Kamnika pri rezultatu 14:24. Prvi niz se je končal z rezultatom 15:25 v korist igralk iz ekipe Calcit Volley.

Drugi niz se je začel s točko domačih igralk iz ekipe Roto-Kema Puconci. Domačinke so dobile še naslednjo točko, ko so svojo prvo pri rezultatu 2:1 dobile gostje iz ekipe Calcit Volley. Pucončanke so jim servis takoj odvzele. Igralke iz ekipe Roto-Kema so nanizale še dve točki preden so jim servis pri rezultatu 5:2 odvzele gostje. Sledila je izmenjava točk in prednost štirih točk Pucončank ob prvem tehničnem odmoru v drugem nizu. Po prvem tehničnem odmoru v drugem nizu je naslednja točka pripadla gostjam, ki so se s tem približale na tri točke zaostanka pri rezultatu 8:5. Spet je sledila nova izmenjava točk in približanje gostij iz ekipe Calcit Volley na točko zaostanka pri rezultatu 10:9. Rezultat so na 10:10 tudi izenačile. Nova točka Pucončank je pomenila novo vodstvo pri rezultatu 11:10. Po novi izmenjavi točk je sledilo vodstvo gostij iz Kamnika pri rezultatu 13:14. Pri rezultatu 13:15 je trener domače ekipe zahteval svoj prvi odmor v drugem nizu. Po zahtevanem odmoru je točka pripadla gostjam, ki so se na drugi tehnični odmor v drugem nizu odpravile s prednostjo treh točk pri rezultatu 13:16. Po drugem tehničnem odmoru v drugem nizu so točko dobile domače igralke iz ekipe Roto-Kema, ki so se s tem približale na dve točki zaostanka pri rezultatu 14:16. Igralke iz ekipe Calcit Volley so z novim zaporedjem prišle do prednosti šestih točk pri rezultatu 16:22. Prva zaključna žoga v drugem nizu je pripadla Igralkam iz ekipe Calcit Volley pri rezultatu 18:24. Drugi niz se je končal z rezultatom 19:25 v korist gostujočih igralk.

Tretji niz se je začel s servisom gostujočih igralk iz ekipe Calcit Volley, ki so dobile tudi prvo točko v tretjem nizu. Igralke iz ekipe Roto-Kema Puconci so rezultat na 1:1 takoj izenačile. Sledila je izmenjava točk in vodstvo domačih igralk pri rezultatu 5:4. Na prvi tehnični odmor v tretjem nizu so se Pucončanke odpravile s prednostjo dveh točk pri rezultatu 8:6. Po prvem tehničnem odmoru v tretjem nizu so do točke prišle gostje iz ekipe Calcit Volley, ki so se s tem približale na točko zaostanka pri rezultatu 8:7. Po novi izmenjavi točk so pri rezultatu 13:10 Pucončanke bile v prednosti treh točk. Gostje iz Kamnika so se pri rezultatu 13:12 približale na točko zaostanka in rezultat na 13:13 tudi izenačile. Domačinke iz ekipe Roto-Kema so jim servis takoj odvzele in prišle do novega vodstva dveh točk pri rezultatu 15:13. Pri rezultatu 15:15 je sledilo novo izenačenje. Na drugi tehnični odmor v tretjem nizu so se Pucončanke odpravile s točko prednosti pri rezultatu 16:15. Po drugem tehničnem odmoru v tretjem nizu je nova točka domačink pomenila vodstvo dveh točk pri rezultatu 17:15. Po novi izmenjavi točk, je pri rezultatu 18:18 sledilo novo izenačenje. Domače igralke so servis gostjam iz Kamnika takoj odvzele. Sledilo je zaporedje gostij in s tem tudi vodstvo gostujoče ekipe s prednostjo treh točk pri rezultatu 19:22. Prva zaključna žoga v tretjem nizu je pripadla gostjam iz ekipe Calcit Volley pri rezultatu 20:24. Tretji niz se je končal z rezultatom 20:25 v korist gostij in s tem tudi tekma, ki se je končala z rezultatom 0:3.

Izjave:

Gregor Rozman, trener Calcit Volley: »Mi smo to tekmo vzeli skrajno resno, ker ekipa Puconcev je izredno neugodna ekipa kar vsi dobro vemo in če jim pustiš igrat lahko presenetijo marsikatero ekipo, vključno z nami. Tako, da smo se v bistvu na to gostovanje pripravili dobro in odigrali korektno tekmo z tistimi igralkami, ki jih imamo trenutno na razpolago v kadru. V tekmo smo šli brez podcenjevanja in to se je lepo videlo v prvi polovici drugega in tretjega niza, saj so igralke iz ekipe Roto-Kema praktično bile vseskozi blizu, vendar je na koncu vendarle odločila za kanček boljša posamezna in ekipna kvaliteta, zaradi katere smo potem mirno pripeljali tekmo do konca.«

Sebastijan Lenarčič, trener Roto-Kema Puconci: »Z našo igro v bistvu nisem najbolj zadovoljen. Glede na igro Calcita danes bi lahko iztržili vsaj niz mogoče dva. Bili smo v vodstvu, večino drugega in tretjega niza, vendar smo na koncu delali spet tiste klasične lastne napake. Dekleta so se vseeno dobro borila in bi jim čestital za prikazano, saj je ekipa Calcit Volley, trenutno vendarle na prvem mestu v ligi. Še vedno pa sem na koncu mnenja, da bi od tekme lahko iztržili več kot smo.«

Kema MureximAc-Profekt, prodaja in servis vozil d.o.o.TRANSPAK, podjetje za inženiring, procesno opremo in zastopstva d.o.o.Zavarovalnica Triglav, d.d.Občina PuconciCEROP d.o.o.Püngrad, Javno Komunalno Podjetje d.o.o.Teo - Ten, d.o.o., podjetje za proizvodnjo in trgovinoMegras, gradbeništvo in strojništvo d.o.o.IMO-REAL D.O.O.NOGRAD d.o.o.SAUBERMACHER - KOMUNALA Murska Sobota d.o.o.ROTO GROUP d.o.o.Animus d.o.o. - grafična delavnicaABC Maziva d.o.o.BTS Company d.o.o.CDC d.o.o.Krajevna skupnost PuconciMesser Slovenija
Sporočila sponzorjev:

Kot že ustaljeno vas vabimo k branju in deljenju naših najbolj svežih objav s svetovalnega portala Vse bo v redu s svojimi sledilci na družbenih omrežjih. Pri tem nas označite: na Facebooku smo kot Zavarovalnica Triglav, na Twitterju pa @TriglavGroup. Ne pozabite pa nas označiti tudi ob objavah vaših dosežkov, da vam lahko čestitamo.

Si znate odgovorili na vprašanje, kaj bi bilo s tistimi, ki jih imate najraje, če bi se vam zgodilo najhujše? Na novi spletni strani https://zivljenje.triglav.si najdete odgovore na vsa vprašanja o življenjskih zavarovanjih, na katera do sedaj niste našli pravega odgovora.

Preverite, pri katerih posegih obnove doma je treba za strokovni nasvet ali izračun zaprositi arhitekta, statika in strojnega inženirja. Posebno previdnost zahtevajo posegi v starejše objekte.

18 % prebivalstva v Sloveniji živi na plazovom izpostavljenih območjih. S hitrim testom Uprave RS za zaščito in reševanje preverite, ali zemeljski plaz grozi tudi vašemu domu in kako se lahko zaščitite.

Odločili ste se za skupno življenje v dvoje. Eno od pomembnih vprašanj, na katero boste morali najti odgovor je tudi: kaj bo moje, kaj bo tvoje in kaj bo najino.

»Pomivala sem tla, ko me je v spodnjem delu križa zagrabila tako močna bolečina, da mi je vzelo s sapo. Samo pokleknila sem in se nisem mogla več zravnati.« Če ste se že srečali z išiasom, poznate to bolečino. Toda ni vsaka bolečina v hrbtu išias.