Etični kodeks Pravila obnašanja in obveznosti Statut Disciplinski pravilnik Pravilnik o članstvu Pravilnik o varstvu osebnih podatkov Pristopna izjava za članstvo

Avtor: Aleš Novak
Kategorija: Članice

GEN-I Volley : Roto-Kema Puconci 3:1

(20:25, 25:20, 25:15, 25:12)

Na tekmi 13. kroga 1. DOL za ženske, sta se včeraj ob 17. uri pomerili domača ekipa GEN-I Volley in gostujoča ekipa Roto-Kema Puconci. Po obetajočem prvem nizu tri točke vseeno ostale v Novi Gorici.

Mestna dvorana Nova Gorica, 27. januar 2018, 70 gledalcev, sodnika: Klinar in Atanasov

GEN-I Volley: Nuša Ferlinc 10, C Zala Zbičajnik 4, Polona Marušič 7, Urša Uršič, Nika Bavdaž 10, Teja Kolbl 20, Sara Đukić 4, Mirta Velikonja Grbac 12, Špela Marušič, L Nada Simčič, Katarina Spačal, Leja Gubaš 2

Roto-Kema Puconci: Nuša Svetanič, Dona Vinkovič 3, C Angelina Ajnihar 2, Iva Škraban 19, Diana Oletič 6, Michelle Oletič, Adela Pintarič 5, Tasia Šadl, Nina Kovač 11, L Veronika Mikl

Prvi niz so s servisom začele gostujoče igralke iz ekipe Roto-Kema Puconci, prva točka na tekmi pa je pripadla domačim igralkam iz ekipe GEN-I Volley. Domačinke so dobile še drugo točko preden so do svoje prve točke na tekmi prišle Pucončake, ki so rezultat na 2:2 tudi izenačile in prišle do vodstva 2:3. Igralke iz ekipe Roto- Kema so dobile še dve točki preden so jim servis pri rezultatu 3:5 odvzele domače igralke iz ekipe GEN-I Volley. Domače igralke so se pri rezultatu 6:7 približale na točko zaostanka, na prvi tehnični odmor v prvem nizu, pa so se s prednostjo dveh točk pri rezultatu 6:8 odpravile igralke iz ekipe Roto-Kema. Po prvem tehničnem odmoru v prvem nizu, je naslednja točka pripadla domačinkam, ki so se s tem spet približale na točko zaostanka pri rezultatu 7:8. Sledila je izmenjava točk in vodstvo ekipe Roto-Kema pri rezultatu 12:15. Na drugi tehnični odmor v prvem nizu so se s prednostjo dveh točk pri rezultatu 14:16 odpravile Pucončanke. Po drugem tehničnem odmoru v prvem nizu, so naslednjo točko dobila domača dekleta iz ekipe GEN-I Volley, ki so se s tem spet približale na točko zaostanka pri rezultatu 15:16. Pri rezultatu 16:18 v korist igralk Roto-Kema je domači trener zahteval svoj prvi odmor v prvem nizu. Po zahtevanem odmoru je točka pripadla domačinkam, ki so se s tem spet približale na točko zaostanka pri rezultatu 17:18. Pri rezultatu 17:20 je svoj drugi odmor v prvem nizu zahteval trener ekipe GEN-I Volley. Po zahtevanem odmoru so prvo točko dobile domače igralke ekipe GEN-I Volley, vendar so jim Pucončanke servis takoj odvzele. Zbranost Pucončank ni popustila in prva zaključna žoga v prvem nizu je pripadla prav njim pri rezultatu 19:24. Prvi niz se je končal z rezultatom 20:25 v korist igralk iz ekipe Roto-Kema Puconci.

Drugi niz se je začel s prvo točko igralk iz ekipe Roto-Kema Puconci, igralke iz ekipe GEN-I Volley pa so rezultat takoj izenačile. Sledila je izmenjava točk in vodstvo domačih igralk 5:3. Pri rezultatu 6:3 je trener gostij zahteval svoj prvi odmor v drugem nizu. Po zahtevanem odmoru so se Pucončanke z dvema zaporednima točkama približale na točko zaostanka pri rezultatu 6:5. Na prvi tehnični odmor v drugem nizu so se s prednostjo dveh točk pri rezultatu 8:6 odpravila domača dekleta iz ekipe GEN-I Volley. Po prvem tehničnem odmoru v drugem nizu so novo točko dobila domača dekleta in s tem povečala prednost na tri točke pri rezultatu 9:6 . Sledila je nova izmenjava točk in vodstvo domačink pri rezultatu 13:11. Pri rezultatu 13:12 je svoj prvi odmor v drugem nizu zahteval domači trener. Po zahtevanem odmoru so točko dobile igralke iz ekipe GEN-I Volley in s tem prednost spet povečale na dve točki. Na drugi tehnični odmor v drugem nizu so se Pucončanke odpravile s štirimi točkami zaostanka pri rezultatu 16:12. Po drugem tehničnem odmoru v drugem nizu so točko dobile gostje iz ekipe Roto-Kema Puconci. Pucončanke so se pri rezultatu 18:17 znova približale na točko zaostanka in rezultat na 18:18 tudi izenačile. Naslednje tri točke so pripadle domačim igralkam iz ekipe GEN-I Volley, ki so s tem bile v prednosti treh točk pri rezultatu 21:18. Pri rezultatu 21:18 je trener gostujoče ekipe zahteval svoj drugi odmor v drugem nizu. Po zahtevanem odmoru so novo točko dobila domača dekleta, ki so s tem bila v prednosti štirih točk pri rezultatu 22:18. Prva zaključna žoga v drugem nizu je pri rezultatu 24:19 pripadla igralkam ekipe GEN-I Volley. Drugi niz se je končal z rezultatom 25:20 v korist domačih igralk iz ekipe GEN-I Volley.

Tretji niz so s točko odprle domače igralke iz ekipe GEN-I Volley. Domača dekleta so dobila še štiri zaporedne točke in pri rezultatu 5:0 je trener gostij zahteval svoj prvi odmor v tretjem nizu. Po zahtevanem odmoru so do prve točke v tretjem nizu prišle gostje iz ekipe Roto-Kema Puconci. Na prvi tehnični odmor v tretjem nizu so se Pucončanke odpravile z zaostankom šestih točk pri rezultatu 8:2. Po prvem tehničnem odmoru v tretjem nizu je nova točka pripadla domačim igralkam, ki so s tem bile v prednosti sedmih točk pri rezultatu 9:2. Do drugega tehničnega odmora v tretjem nizu je sledila izmenjava točk, na odmor pa so se s prednostjo osmih točk pri rezultatu 16:8 odpravila domača dekleta iz ekipe GEN-I Volley. Po drugem tehničnem odmoru v tretjem nizu so naslednjo točko dobile domačinke, ki so s tem bile v prednosti devetih točk pri rezultatu 17:8. Prednost so pri rezultatu 19:9 povečale na deset točk. Pri rezultatu 23:14 je trener domače ekipe zahteval svoj prvi odmor v tretjem nizu. Po zahtevanem odmoru so točko dobila domača dekleta in s tem tudi prvo zaključno žogo v tretjem nizu pri rezultatu 24:14. Tretji niz se je končal z rezultatom 25:15 v korist domačih igralk iz ekipe GEN-I Volley.

Četrti niz se je začel s točko domačih igralk iz ekipe GEN-I Volley, ki so tako kot v tretjem nizu dobile še 4 zaporedne točke, ko je pri rezultatu 5:0 svoj prvi odmor v četrtem nizu zahteval trener gostujoče ekipe. Po zahtevanem odmoru je nova točka pripadla dekletom iz Nove Gorice. Pri rezultatu 6:1 so svojo prvo točko v četrtem nizu dobile Pucončanke. Na prvi tehnični odmor v četrtem nizu so se igralke iz ekipe Roto-Kema odpravile z zaostankom štirih točk pri rezultatu 8:4. Po prvem tehničnem odmoru v četrtem nizu so do nove točke prišla domača dekleta iz ekipe GEN-I Volley. Sledila je izmenjava točk in vodstvo šestih točk domačih igralk, pri rezultatu 13:7. Pri rezultatu 14:7 je svoj drugi odmor v četrtem nizu zahteval trener ekipe Roto-Kema Puconci. Po zahtevanem odmoru so točko dobile Pucončanke. Na drugi tehnični odmor v četrtem nizu so se igralke iz ekipe Roto-Kema odpravile z zaostankom osmih točk pri rezultatu 16:8. Po drugem tehničnem odmoru v četrtem nizu je prva točka pripadla gostjam, ki so zaostanek s tem znižale na sedem točk pri rezultatu 16:9. Novo zaporedje Novogoričank je pomenilo vodstvo desetih točk pri rezultatu 19:9. Sledila je nova izmenjava točk in vodstvo ekipe GEN-I Volley s prednostjo enajstih točk pri rezultatu 23:12. Prva zaključna žoga v četrtem nizu je pripadla igralkam iz ekipe GEN-I Volley pri rezultatu 24:12. Četrti niz se je končal z rezultatom 25:12 v korist domačih igralk in s tem tudi tekma, ki se je končala z rezultatom 3:1 v korist ekipe GEN-I Volley.

Izjave:

Alen Bektašević, trener GEN-I Volley: »Prvi niz smo igrali igro, ki ustreza Puconcem. Se pravi smo igrali zelo hitro in smo divjali z njimi. Če divjaš z njimi praktično ne moreš zmagat. Nato smo drugi, tretji in pa četrti niz poskušali umiriti igro in igrali po naših notah kar jim ni ustrezalo. Vendar moram pohvaliti Puconce saj so zelo, zelo neugoden nasprotnik in tisti, ki se bo z njimi pomeril v četrtfinalu bo imel veliko dela.«

Sebastijan Lenarčič, trener Roto-Kema Puconci: »Prvi niz smo odigrali zelo dobro. Imeli smo dobro obrambo, dobro zaščito, servis, tudi napad je funkcioniral vse tja do dvajsete točke v drugem nizu, ko je sledil zame nerazumljiv padec v igri. Nakar je tretji in četrti niz bil razpad sistema, saj smo delali ogromno lastnih napak v vseh tehničnih elementih tako, da je rezultat temu tudi primeren.«

Kema MureximAc-Profekt, prodaja in servis vozil d.o.o.TRANSPAK, podjetje za inženiring, procesno opremo in zastopstva d.o.o.Zavarovalnica Triglav, d.d.Občina PuconciCEROP d.o.o.Püngrad, Javno Komunalno Podjetje d.o.o.Teo - Ten, d.o.o., podjetje za proizvodnjo in trgovinoMegras, gradbeništvo in strojništvo d.o.o.IMO-REAL D.O.O.NOGRAD d.o.o.SAUBERMACHER - KOMUNALA Murska Sobota d.o.o.ROTO GROUP d.o.o.Animus d.o.o. - grafična delavnicaABC Maziva d.o.o.BTS Company d.o.o.CDC d.o.o.Krajevna skupnost PuconciMesser Slovenija
Sporočila sponzorjev:

Kot že ustaljeno vas vabimo k branju in deljenju naših najbolj svežih objav s svetovalnega portala Vse bo v redu s svojimi sledilci na družbenih omrežjih. Pri tem nas označite: na Facebooku smo kot Zavarovalnica Triglav, na Twitterju pa @TriglavGroup. Ne pozabite pa nas označiti tudi ob objavah vaših dosežkov, da vam lahko čestitamo.

Si znate odgovorili na vprašanje, kaj bi bilo s tistimi, ki jih imate najraje, če bi se vam zgodilo najhujše? Na novi spletni strani https://zivljenje.triglav.si najdete odgovore na vsa vprašanja o življenjskih zavarovanjih, na katera do sedaj niste našli pravega odgovora.

Preverite, pri katerih posegih obnove doma je treba za strokovni nasvet ali izračun zaprositi arhitekta, statika in strojnega inženirja. Posebno previdnost zahtevajo posegi v starejše objekte.

18 % prebivalstva v Sloveniji živi na plazovom izpostavljenih območjih. S hitrim testom Uprave RS za zaščito in reševanje preverite, ali zemeljski plaz grozi tudi vašemu domu in kako se lahko zaščitite.

Odločili ste se za skupno življenje v dvoje. Eno od pomembnih vprašanj, na katero boste morali najti odgovor je tudi: kaj bo moje, kaj bo tvoje in kaj bo najino.

»Pomivala sem tla, ko me je v spodnjem delu križa zagrabila tako močna bolečina, da mi je vzelo s sapo. Samo pokleknila sem in se nisem mogla več zravnati.« Če ste se že srečali z išiasom, poznate to bolečino. Toda ni vsaka bolečina v hrbtu išias.