Etični kodeks Pravila obnašanja in obveznosti Statut Disciplinski pravilnik Pravilnik o članstvu Pravilnik o varstvu osebnih podatkov Pristopna izjava za članstvo

Avtor: Aleš Novak
Kategorija: Članice

Kema Puconci : Zgornja Gorenjska 3:0

(25:22, 25:20, 25:18)

Na tekmi 11. kroga 1. DOL za ženske sta se včeraj ob 18. uri pomerili domača ekipa Kema Puconci in gostujoča ekipa Zgornja Gorenjska. Pucončanke so si z zmago 3:0 priigrale nove tri pomembne točke pred enomesečnim odmorom.

Zelena dvorana Puconci, 15. december 2017, 80 gledalcev, sodnika: Tovornik in Miklošič

Kema Puconci: Zarja Kovač Šarčevič, Nuša Svetanič, Dona Vinkovič 8, C Angelina Ajnihar 3, Iva Škraban 24, Diana Oletič 4, Michelle Oletič, Adela Pintarič 9, Tasia Šadl, Nina Kovač 11, L Veronika Mikl, L Tina Gjergjek

Zgornja Gorenjska: Hana Langus, Ivana Tanasković 2, Špela Lužovec 19, L Ema Burja, Tara Friškovec, L Katjuša Rozman, Anja Zorman Anja 3, C Meta Jerala 8, Klara Kregar 13, Isa Ramić 2, Zoja Humerca

Prvi niz se je začel s servisom domačih igralk iz ekipe Kema Puconci, prva točka na tekmi pa je pripadla gostujočim igralkam iz ekipe Zgornja Gorenjska. Gostje so dobile še tri zaporedne točke, ko je pri rezultatu 0:4 domači trener zahteval svoj prvi odmor v prvem nizu. Po zahtevanem odmoru so do prve točke prišle tudi domače igralke in tako zaostanek znižale na tri točke. Ekipi sta si izmenjali še nekaj točk, ko je sledil prvi tehnični odmor v prvem nizu, na katerega so se Pucončanke odpravile z zaostankom treh točk pri rezultatu 5:8. Po prvem tehničnem odmoru so do naslednje točke prišle domačinke in tako znižale zaostanek na dve točki. Igralke iz ekipe Kema Puconci so se približale na točko zaostanka in rezultat na 9:9 izenačile. Z novo točko in vodstvom pri rezultatu 10:9 so Pucončanke pripravile trenerja gostujoče ekipe, da je tudi on zahteval svoj prvi odmor. Po zahtevanem odmoru so domačinke dobile novo točko in tako bile v prednosti dveh točk pri rezultatu 11:9. Ekipi sta si izmenjali še točko, ko so do izenačenja pri rezultatu 12:12 prišle gostujoče igralke iz ekipe Zgornja Gorenjska. Ekipi sta si izmenjali še nekaj točk in ob drugem tehničnem odmoru je sledilo vodstvo dveh točk domačih igralk pri rezultatu 16:14. Po drugem tehničnem odmoru so z novo točko igralke Keme bile v prednosti treh točk. Sledila je nova izmenjava točk in približanje gostij na točko zaostanka pri rezultatu 18:17. Igralke iz ekipe Zgornja Gorenjska so rezultat na 20:20 izenačile. Z zaporedjem treh točk domačih igralk so Pucončanke bile v prednosti treh točk pri rezultatu 23:20, ko je gostujoči trener zahteval svoj drugi odmor v prvem nizu. Po zahtevanem odmoru so točko dobile gostje in s tem zaostanek pri rezultatu 23:21 znižale na dve točki. Pri rezultatu 23:22 je tudi domači trener zahteval svoj drugi odmor v prvem nizu. Po zahtevanem odmoru je nova točka domačih igralk pomenila prvo zaključno žogo v prvem nizu pri rezultatu 24:22. Izkoristile so jo in prvi niz dobile z rezultatom 25:22.

Drugi niz so s prvo točko otvorile gostujoče igralke iz ekipe Zgornja Gorenjska, ki so prav tako dobile še drugo in tretjo točko preden so do prve točke pri rezultatu 1:3 prišle domače igralke iz ekipe Kema Puconci. Domačinke so se približale na točko zaostanka in rezultat na 4:4 izenačile. Sledila je izmenjava točk in vodstvo Pucončank pri rezultatu 7:6. Gostje so rezultat na 7:7 takoj izenačile, na prvi tehnični odmor pa so se s prednostjo ene točke pri rezultatu 8:7 odpravile domače igralke. Po prvem tehničnem odmoru so igralke iz ekipe Zgornja Gorenjska rezultat na 8:8 izenačile. Domače igralke so prišle do zaporedja dveh točk in s tem do vodstva dveh točk pri rezultatu 10:8. Sledila je nova izmenjava točk in prednost treh točk Pucončank pri rezultatu 13:10. Po novi izmenjani točki so domačinke bile v prednosti štirih točk pri rezultatu 15:11. Ob drugem tehničnem odmoru v drugem nizu je sledilo vodstvo štirih točk domačih igralk pri rezultatu 16:12. Po drugem tehničnem odmoru so zaporedjem dveh točk gostje zaostanek znižale na dve točki pri rezultatu 16:14. Ekipi sta si izmenjali še dve točki, ko so zaporedjem do izenačenja pri rezultatu 18:18 prišle gostje iz ekipe Zgornja Gorenjska. Izenačenje je bilo dovolj, da je domači trener zahteval svoj prvi odmor v drugem nizu. Po zahtevanem odmoru sta si ekipi znova izmenjali nekaj točk. Po zaporednih dveh točkah domačih igralk, ki so bile v novi prednosti pri rezultatu 22:20 je gostujoči trener zahteval svoj prvi odmor v drugem nizu. Po zahtevanem odmoru so do nove točke prišle Pucončanke in pri rezultatu 23:20 pripravile gostujočega trenerja, da je zahteval še drugi odmor v drugem nizu. Po odmoru je nova točka domačih igralk pomenila prvo zaključno žogo v drugem nizu pri rezultatu 24:20. Drugi niz se je končal z rezultatom 25:20 v korist igralk iz ekipe Kema Puconci.

V tretjem nizu so prvo točko dobile gostje iz ekipe Zgornja Gorenjska, domače igralke iz ekipe Kema Puconci pa so rezultat takoj izenačile. Ekipi sta si izmenjali še točko, ko so tri zaporedne točke pripadle gostjam, ki so s tem bile v prednosti treh točk pri rezultatu 2:5. Domače igralke so niz prekinile in prišle do svoje tretje točke pri rezultatu 3:5. Domačinke so se približale na točko zaostanka pri rezultatu 5:6 in rezultat na 6:6 izenačile. Sledila je nova izmenjava točk in minimalen zaostanek Pucončank ob prvem tehničnem odmoru v tretjem nizu. Po prvem tehničnem odmoru so domačinke rezultat na 8:8 takoj izenačile in prišle do vodstva pri rezultatu 9:8. Gostje iz ekipe Zgornja Gorenjska so rezultat izenačile in prišle do vodstva 9:10. Sledila je izmenjava točk in vodstvo domačih igralk 12:11. Do drugega tehničnega odmora v tretjem nizu sta si ekipi izmenjali še nekaj točk, na odmor pa so se s prednostjo ene točke pri rezultatu 16:15 odpravile Pucončanke. Po drugem tehničnem odmoru je naslednja točka pripadla domačim igralkam iz ekipe Kema Puconci, ki so s tem bile v prednosti dveh točk pri rezultatu 17:15. Sledila je nova izmenjava točk. Po izmenjavi so do zaporedja prišle Pucončanke. Zaporedje je prineslo vodstvo štirih točk pri rezultatu 21:17. Zbranost domačih igralk ni popustila in prva zaključna žoga v tretjem nizu je pripadla prav njim pri rezultatu 24:18. Tretji niz se je končal z rezultatom 25:18 in s tem tudi tekma, ki se je končala s 3:0 v korist igralk iz ekipe Kema Puconci.

Izjave:

Adela Pintarič, blokerka Kema Puconci: »Cilj je bil doseči tri točke, kar nam je uspelo. Tri točke so ostale doma. Zdaj odhajamo na zasluženi odmor, ter verjamem, da nam bo tudi v drugem delu uspelo zbrati čim več točk.«

Aleš Centa, trener Zgornja Gorenjska: »Po porazu 3:0 je kaj pametnega zelo težko povedat, ker mi smo prišli z namenom tekmo zmagat in seveda smo razočarani, ker s tem smo si tudi nekako zaprli možnosti za končno šesto mesto v rednem delu.«

Kema MureximAc-Profekt, prodaja in servis vozil d.o.o.TRANSPAK, podjetje za inženiring, procesno opremo in zastopstva d.o.o.Zavarovalnica Triglav, d.d.Občina PuconciCEROP d.o.o.Püngrad, Javno Komunalno Podjetje d.o.o.Teo - Ten, d.o.o., podjetje za proizvodnjo in trgovinoMegras, gradbeništvo in strojništvo d.o.o.IMO-REAL D.O.O.NOGRAD d.o.o.SAUBERMACHER - KOMUNALA Murska Sobota d.o.o.ROTO GROUP d.o.o.Animus d.o.o. - grafična delavnicaABC Maziva d.o.o.BTS Company d.o.o.CDC d.o.o.Krajevna skupnost PuconciMesser Slovenija
Sporočila sponzorjev:

Kot že ustaljeno vas vabimo k branju in deljenju naših najbolj svežih objav s svetovalnega portala Vse bo v redu s svojimi sledilci na družbenih omrežjih. Pri tem nas označite: na Facebooku smo kot Zavarovalnica Triglav, na Twitterju pa @TriglavGroup. Ne pozabite pa nas označiti tudi ob objavah vaših dosežkov, da vam lahko čestitamo.

Si znate odgovorili na vprašanje, kaj bi bilo s tistimi, ki jih imate najraje, če bi se vam zgodilo najhujše? Na novi spletni strani https://zivljenje.triglav.si najdete odgovore na vsa vprašanja o življenjskih zavarovanjih, na katera do sedaj niste našli pravega odgovora.

Preverite, pri katerih posegih obnove doma je treba za strokovni nasvet ali izračun zaprositi arhitekta, statika in strojnega inženirja. Posebno previdnost zahtevajo posegi v starejše objekte.

18 % prebivalstva v Sloveniji živi na plazovom izpostavljenih območjih. S hitrim testom Uprave RS za zaščito in reševanje preverite, ali zemeljski plaz grozi tudi vašemu domu in kako se lahko zaščitite.

Odločili ste se za skupno življenje v dvoje. Eno od pomembnih vprašanj, na katero boste morali najti odgovor je tudi: kaj bo moje, kaj bo tvoje in kaj bo najino.

»Pomivala sem tla, ko me je v spodnjem delu križa zagrabila tako močna bolečina, da mi je vzelo s sapo. Samo pokleknila sem in se nisem mogla več zravnati.« Če ste se že srečali z išiasom, poznate to bolečino. Toda ni vsaka bolečina v hrbtu išias.