Prvi krog mini odbojke

Objavljeno: 11. 12. 2017 - 22:01
Avtor: Aleš Novak
Kategorija: Mini in Mala odbojka

V soboto so sezono začele tudi naše najmlajše igralke. Igralke mini odbojke so se na turnirju v domači dvorani v Puconcih pomerile z ekipama ŽOK Sobota in ŽOK Ljutomer. Objavljamo rezultate obeh tekem in komentar trenerja.

Izjava:

Renato Perša, trener: »Dekleta mini odbojke so na sobotnem turnirju na prvi tekmi proti Murski Soboti pokazale malenkost manj kot sem pričakoval, vendar glede na dejstvo da na tej tekmi v prvem nizu nismo igrali s prvo postavo je rezultat kar dober. V prvem nizu smo se štirikrat "upecali" v mrežo in to tako malenkostno, da bi človek zlahka to spregledal le sokolje oko sodnika ne. Videl je vse mogoče in nemogoče. Ima tudi neizmeren občutek za čas saj je z natančnostjo atomske ure določil kdaj je bila žoga preveč zadržana in vržena. Res neverjetna sposobnost. Da pa ne bom zašel je res, da smo se v prvih dveh nizih sami premagali s preveč komunikacijskimi šumi med samo igro. Dokaz več za to je dejstvo, da je tretja ekipa potem premagala nasprotnikovo prvo. Z nekaj menjavami sicer, ampak kljub temu. Na drugi tekmi je na igrišče v prvem nizu stopila spremenjena postava, tudi druga je briljantno odigrala svoj niz. V tretjem nizu pri vodstvu nasprotnikov 11:3 je ponovno na parket stopila postava iz prvega niza, ujela nasprotnice in povedla, vendar smo proti koncu niza preizkusili napadalni udarec v skoku, tako imenovani smash udarec, ter do konca tvegali v tem elementu. Dekleta so preizkus izvrstno opravile z odliko. Čisto vse igralke si zaslužijo veliko pohvalo z pristopom na igrišču in ob njem. Izvrstno.«

Kema MureximAc-Profekt, prodaja in servis vozil d.o.o.TRANSPAK, podjetje za inženiring, procesno opremo in zastopstva d.o.o.Zavarovalnica Triglav, d.d.Občina PuconciCEROP d.o.o.Püngrad, Javno Komunalno Podjetje d.o.o.Teo - Ten, d.o.o., podjetje za proizvodnjo in trgovinoMegras, gradbeništvo in strojništvo d.o.o.IMO-REAL D.O.O.NOGRAD d.o.o.SAUBERMACHER - KOMUNALA Murska Sobota d.o.o.ROTO GROUP d.o.o.Animus d.o.o. - grafična delavnicaABC Maziva d.o.o.BTS Company d.o.o.CDC d.o.o.Krajevna skupnost PuconciMesser Slovenija