O klubu
Ekipa in člani kluba
Ekipa članic Ekipa mladink Ekipa kadetinj Ekipa starejših deklic Ekipa male odbojke Ekipa mini odbojke
Tekmovanja
Članice - Zelena skupina Mladinke Kadetinje - B liga / sk. C Starejše deklice - B Liga - Sk. B Mala odbojka Mini odbojka - turnir 2F Pokal Slovenije
Album razno Arhiv
Dokumenti
Etični kodeks Pravila obnašanja in obveznosti Statut Disciplinski pravilnik Pravilnik o članstvu Pravilnik o varstvu osebnih podatkov Pristopna izjava za članstvo

(27:29, 18:25 20:25)

V sedmem krogu 1A. DOL sta se v soboto 24.11.2018 ob 18. uri v Zeleni dvorani v Puconcih pomerili domača ekipa Roto-Kema Puconci in gostujoča ekipa SIP Šempeter. Tekmo so dobile gostje iz Šempetra z rezultatom 0:3.

Zelena dvorana Puconci, 90 gledalcev, sodnika: Smiljan Groznik in Miha Oman

Roto-Kema Puconci: Nuša Svetanič, Dona Vinkovič 5, Iva Škraban 7, Kristina Kerbler 1, Diana Oletič 4,Ana Vilfan 9, Adela Pintarič 14, Tasia Šadl, Nina Kovač 7, Michelle Oletič, L Veronika Mikl, L Tina Gjergjek

SIP Šempeter: Mojca Božič 3, Nina Praunseis 5, Nuša Podbregar, Maja Forštnarič 5, Anastazija Žnidar 14, Petra Vrhovnik 8, Tali Lekše 2, L Anja Mazej, Jerneja Lakovšek 16

Prvi niz so na servisu začele gostujoče igralke iz ekipe SIP Šempeter, ki so dobile tudi prvo točko na tekmi. Gostje so prišle še do zaporedja treh točk, ko je pri rezultatu 0:4 odmor zahteval trener domače ekipe. Po zahtevanem odmoru so svojo prvo točko v prvem nizu dobile domače igralke iz ekipe Roto-Kema Puconci. Ekipi sta si izmenjali še točko, ko so domače igralke z dvema asoma zaostanek znižale na točko pri rezultatu 4:5. Naslednja točka je pripadla gostjam in sledila je izmenjava točk ter zaostanek treh točk Pucončank pri rezultatu 8:11. Igralke iz domače ekipe Roto-Kema Puconci so rezultat na 12:12 izenačile. Pri rezultatu 12:12 je trener gostujoče ekipe zahteval svoj prvi odmor v prvem nizu. Po zahtevanem odmoru so domačinke z blokom prevzele vodstvo pri rezultatu 13:12. Gostje iz ekipe SIP Šempeter so rezultat na 13:13 izenačile. Zaporedje dveh točk je nato pripadlo domačim dekletom, ki so s tem bile v prednosti dveh točk pri rezultatu 15:13. Pri rezultatu 16:13 je trener gostujoče ekipe zahteval odmor. Po odmoru so si točko izborile gostje iz Šempetra. Sledila je izmenjava in pri rezultatu 20:17 prednost treh točk domače ekipe. Prednost so pri rezultatu 21:17 povišale na štiri točke. Gostje so se pri rezultatu 23:22 približale na točko zaostanka. Prva zaključna žoga v prvem nizu je pripadla domačim igralkam iz ekipe Roto-Kema Puconci pri rezultatu 24:22. Pri rezultatu 24:23 je trener domače ekipe zahteval svoj drugi odmor v prvem nizu. Po zahtevanem odmoru so točko dobile gostje iz ekipe SIP Šempeter in s tem izsilile podaljšano igro v prvem nizu. Prvo prednost so si izborile Pucončanke pri rezultatu 25:24, gostje pa so na 25:25 rezultat izenačile. Ekipi sta si znova izmenjali točko, ko so si prednost pri rezultatu 27:26 z blokom priigrale domače igralke. Gostje so rezultat na 27:27 znova izenačile. Prvi niz se je zaključil 27:29 v korist gostujoče ekipe SIP Šempeter.

V drugem nizu so s servisom pričele domače igralke iz ekipe Roto-Kema Puconci, ki so dobile tudi prvo točko v drugem nizu. Domačinke so dobile še naslednjo točko, ko so svojo prvo točko v drugem nizu pri rezultatu 2:1 dobile gostujoče igralke iz ekipe SIP Šempeter. Pucončanke so nato prednost povišale na tri točke pri rezultatu 4:1. Gostje iz Šempetra so se pri rezultatu 5:4 približale na minimalen zaostanek in nato rezultat na 5:5 izenačile. Novo vodstvo pri rezultatu 6:5 je pripadlo domačinkam. Sledila je izmenjava točk in vodstvo gostij pri rezultatu 7:8. Pri rezultatu 7:10 je trener domače ekipe zahteval prvi odmor v drugem nizu. Po zahtevanem odmoru so Pucončanke zaostanek znižale na dve točki pri rezultatu 8:10. Gostujoče igralke so nato z zaporedjem dveh točk prednost povišale na štiri točke pri rezultatu 8:12. Sledila je izmenjava točk in prednost treh točk gostujoče ekipe iz Šempetra pri rezultatu 13:16. Pri rezultatu 13:18 je trener domače ekipe zahteval svoj drugi odmor v drugem nizu. Po odmoru so gostje prednost povišale na šest točk pri rezultatu 13:19. Do konca drugega niza je potekala izmenjava točk. Prva zaključna žoga v drugem nizu je pripadla gostjam iz ekipe SIP Šempeter pri rezultatu 18:24. Drugi niz se je zaključil z rezultatom 18:25 v korist gostujoče ekipe SIP Šempeter.

Tretji niz se je začel s servisom gostujočih igralk iz ekipe SIP Šempeter, prva točka v tretjem nizu pa je pripadla domačim igralkam iz ekipe Roto-Kema Puconci. Domačinke so dobile še točko, ko so svojo prvo točko v tretjem nizu pri rezultatu 2:1 dobile gostje. Sledila je izmenjava točk in minimalna prednost gostij iz Šempetra pri rezultatu 11:12. Pri rezultatu 11:13 je trener domače ekipe zahteval odmor. Po zahtevanem odmoru so si točko izborile Pucončanke. Ekipi sta si izmenjali še točko, ko so gostje prišle do zaporedja in s tem do prednosti štirih točk pri rezultatu 13:17. Pri rezultatu 13:17 je trener domače ekipe zahteval nov odmor. Po odmoru so Pucončanke zaostanek z dvema zaporednima točkama znižale na dve točki pri rezultatu 15:17. Pri rezultatu 16:17 so se približale na točko zaostanka in nato rezultat na 17:17 izenačile. Pri rezultatu 17:17 je trener gostujoče ekipe zahteval prvi odmor v tretjem nizu. Po zahtevanem odmoru so si vodstvo pri rezultatu 18:17 izborile domače igralke iz ekipe Roto-Kema Puconci. Gostje iz ekipe SIP Šempeter so rezultat na 18:18 izenačile in so nato z zaporedjem prišle do prednosti treh točk pri rezultatu 18:21. Prednost so pri rezultatu 18:23 povišale na pet točk.  Prva zaključna žoga je pripadla gostjam iz ekipe SIP Šempeter pri rezultatu 20:24. Tretji niz se je končal z rezultatom 20:25 v korist gostujoče ekipe in s tem tudi tekma, ki se je končala z rezultatom 0:3.

Izjave:

Tin Vrabl, trener Roto-Kema Puconci: »Mislim, da sem že stokrat ponovil v letošnji sezoni, da spet lahko igramo in celo vodimo cel prvi niz, mamo nastavljene stvari, punce so se držale dogovora kot je treba celoten prvi niz ampak na koncu nimamo nebom povedal sreče ampak poguma, da bi zaključili, naredili tisto piko na i, ki jo potrebujemo, da dobimo prvi niz in bi tekma potekala najverjetneje drugače. Lahko samo čestitam puncam iz Šempetra za prikazano predstavo.«

Beno Božič, trener SIP Šempeter: »Zadovoljni smo z osvojenimi tremi točkami. Vedeli smo, da nas čaka težka tekma. Težko se je bilo pobrati predvsem po izidu pokalne tekme, kjer smo bili blizu uspeha, da izločimo ekipo Nova KBM Branik. Igra danes ni navdušila ampak tekme tu v Puconcih so tradicionalno težke in ne preveč kvalitetne.«

GEN-I Volley še vedno s polnim izkupičkom točk

Objavljeno: 17. 11. 2018 - 22:45

Roto-Kema Puconci : GEN-I Volley 0:3

(14:25, 18:25, 20:25)

V šestem krogu 1A. DOL sta se v soboto 17.11.2018 ob 18.uri pomerili domača ekipa Roto-Kema Puconci in gostujoča ekipa GEN-I Volley. Dekleta iz ekipe GEN-I Volley imajo po šestih krogih še vedno poln izkupiček točk.

Zelena dvorana Puconci, 90 gledalcev, sodnika: Klemen Stropnik in Sanja Miklošič

Roto-Kema Puconci: Nuša Svetanič, Dona Vinkovič 6, Iva Škraban 17, Kristina Kerbler 1, Diana Oletič 1, Ana Vilfan 2, Adela Pintarič 1, Tasia Šadl, Nina Kovač 8, Michelle Oletič, L Veronika Mikl, L Tina Gjergjek

GEN-I Volley: Nuša Ferlinc, Zala Zbičajnik 6, Klara Perić, Ana Zaplotnik 4, Dajana Lucas 4, Mirta Grbac Velikonja, Teja Kolbl 11, Pia Blažič 19, Tina Samec Lipicer, L Patrizia Zampedri, Tina Grudina 14, Lana Ščuka

Prvi niz so na servisu začele gostujoče igralke iz ekipe GEN-I Volley, ki so dobile tudi prvo točko na tekmi. Gostje so prišle še do dveh zaporednih točk, ko so svojo prvo pri rezultatu 1:3 dobile domače igralke iz ekipe Roto-Kema Puconci. Gostujoče igralke so jim servis takoj odvzele. Pri rezultatu 1:6 je trener domače ekipe zahteval odmor. Po zahtevanem odmoru so si točko izborile Pucončanke. Domačinke so pri rezultatu 3:6 zaostanek znižale na tri točke. Sledila je izmenjava točk in približanje igralk iz ekipe Roto-Kema Puconci na dve točki zaostanka pri rezultatu 6:8. Gostujoča dekleta so prišla do novega zaporedja in s tem do prednosti petih točk pri rezultatu 7:12. Pri rezultatu 7:13 je trener domače ekipe zahteval drugi odmor v prvem nizu. Po odmoru so Pucončanke z dvema točkama zaostanek znižale na štiri točke pri rezultatu 9:13. Sledila je nova izmenjava in enaka prednost gostij pri rezultatu 12:16. Igralke iz ekipe GEN-I Volley so po zaporedju pri rezultatu 14:21 bile v prednosti sedmih točk. Prva zaključna žoga v prvem nizu je pripadla gostjam pri rezultatu 14:24. Prvi niz se je končal z rezultatom 14:25 v korist gostij iz Nove Gorice.

Drugi niz se je začel s servisom in točko igralk iz domače ekipe Roto-Kema Puconci, gostujoče igralke iz ekipe GEN-I Volley pa so rezultat takoj izenačile. Ekipi sta si izmenjali še točko, ko so do zaporedja treh točk prišle gostje in s tem do prednosti treh točk pri rezultatu 2:5. Pucončanke so se približale na točko zaostanka pri rezultatu 4:5. Pri rezultatu 5:10 je trener domače ekipe zahteval prvi odmor v drugem nizu. Po zahtevanem odmoru so si točko izborile domačinke. Sledila je izmenjava točk in zaostanek treh točk domačih igralk iz ekipe Roto-Kema Puconci pri rezultatu 9:12. Gostje so prednost povišale na pet točk pri rezultatu 9:14. Pri rezultatu 9:15 je trener domače ekipe zahteval odmor. Po odmoru so Novogoričanke prednost povišale na sedem točk pri rezultatu 9:16. Ekipi sta si izmenjali še točko, ko so igralke iz gostujoče ekipe GEN-I Volley  prišle do novega zaporedja in prednosti devetih točk pri rezultatu 10:19. Domače igralke iz ekipe Roto-Kema Puconci so pri rezultatu 13:20 zaostanek znižale na sedem točk. Do prve zaključne žoge v drugem nizu je potekala izmenjava. Prvo zaključno žogo v drugem nizu so si izborile gostje pri rezultatu 18:24. Drugi niz se je zaključil z rezultatom 18:25 v korist gostujoče ekipe GEN-I Volley.

V tretjem nizu so si prvo točko priborila domača dekleta iz ekipe Roto-Kema Puconci, gostje iz ekipe GEN-I Volley pa so rezultat takoj izenačile. Sledila je izmenjava točk in prednost dveh točk gostujočih igralk pri rezultatu 4:6. Ekipi sta si izmenjali še točko, ko so Pucončanke z zaporedjem rezultat na 7:7 izenačile in prišle do vodstva 8:7. Sledila je napeta izmenjava točk in prednost dveh točk domačink pri rezultatu 14:12. Pri rezultatu 15:12 je trener gostujoče ekipe zahteval odmor. Po zahtevanem odmoru so točko dobile gostje iz ekipe GEN-I Volley. Rezultat so gostujoče igralke na 15:15 izenačile. Pri rezultatu 17:18 je trener domače ekipe zahteval odmor. Po odmoru so gostje prednost povišale na dve točki pri rezultatu 17:19. Do konca tretjega niza je potekala izmenjava točk. Prvo zaključno žogo v tretjem nizu so si izborile gostujoče igralke iz ekipe GEN-I Volley pri rezultatu 20:24. Izkoristile so jo in zmagale tretji niz z 20:25 in s tem tudi tekmo, ki se je končala 0:3.

Izjave:

Tin Vrabl, trener Roto-Kema Puconci: »Na današnjo tekmo lahko povem, da smo spet pokazali, da se lahko kosamo z najboljšimi, čeprav moramo izpostaviti dejstvo, da trener gostujoče ekipe ni dal na igrišče prve postave. Ne glede na to kdo je stal na igrišču na drugi strani, še vseeno imajo svojo kvaliteto kar so tudi pokazali v zadnjem nizu kjer smo mi spet igrali dobro, celo vodili v končnici pa potem vseeno z premalo koncentracije izgubili niz in celo tekmo 0:3. Ne bom povedal drugega kot pričakovano ampak vseeno se vidijo neki napredki v igri, v samem pristopu in v sami energiji ekipe, za kar pa upam, da nas pelje zdaj naprej.«

Vasja Samec Lipicer, trener GEN-I Volley: »To je bila četrta tekma, ki smo jo igrali v gosteh, danes najbolj daleč od doma. Od ekipe Puconcev smo vedeli kaj pričakovati, zaradi tega sem opozoril punce že pred začetkom na tisto kar se je videlo v tretjem nizu. Da ne smejo tekme vzeti z lahkoto, ker je tudi v preteklosti ekipa Puconcev doma zmeraj igrala dobro in se zmeraj borila. Vesel sem za tri točke in da gremo naprej, njim pa sigurno želim, ker sva s trenerjem prijatelja siguren obstanek v ligi in marsikatero dobro odigrano tekmo doma.«

Vse tri točke v Kamnik

Objavljeno: 10. 11. 2018 - 21:31

Roto-Kema Puconci : Calcit Volley 0:3

(18:25, 27:29, 8:25)

V soboto 10.11.2018 ob 18. uri sta se v petem krogu 1A. DOL srečali domača ekipa Roto-Kema Puconci in gostujoča ekipa Calcit Volley. Zmage z rezultatom 0:3 so se na koncu veselile gostujoče igralke iz Kamnika.

Zelena dvorana Puconci, 100 gledalcev, sodnika: Marko Seifried, Smiljan Goznik

Calcit Volley: Nina Kotnik 10, Polona Marušič 2, Špela Marušič, Katja Mihalinec 8, Eva Pogačar 2, Olivera Kostić 16, L Leja Janežič, June Lucille Charuk 6, Tina Kaker 12, Anja Zorman

Prvi niz so s servisom odprle gostujoče igralke iz ekipe Calcit Volley, prva točka na tekmi pa je pripadla domačim igralkam iz ekipe Roto-Kema Puconci. Gostje so rezultat takoj izenačile in so nato prišle še do vodstva pri rezultatu 1:2. Sledila je kratka izmenjava točk in zaostanek treh točk Pucončank pri rezultatu 4:7. Domačinke so zaostanek pri rezultatu 5:7 znižale na dve točki. Sledila je nova izmenjava in pri rezultatu 11:13 enak zaostanek dveh točk. Pri rezultatu 12:16 je trener domače ekipe zahteval svoj prvi odmor v prvem nizu. Po zahtevanem odmoru je točka pripadla gostjam iz Kamnika, ki so prednost s tem povečale na pet točk pri rezultatu 12:17. Trener domače ekipe je pri rezultatu 12:18 zahteval nov odmor. Po zahtevanem odmoru je sledila izmenjava točk in zaostanek petih točk Pucončank pri rezultatu 15:20. Prva zaključna žoga v prvem nizu je pripadla gostjam iz ekipe Calcit Volley pri rezultatu 17:24. Prvi niz se je zaključil v korist igralk iz ekipe Calcit Volley z rezultatom 18:25.

Drugi niz so na servisu začele domače igralke iz ekipe Roto-Kema Puconci, prvo točko v drugem nizu pa so dobile gostujoče igralke iz ekipe Calcit Volley. Gostje iz Kamnika so dobile še naslednji dve točki, ko so do svoje prve v drugem nizu, pri rezultatu 1:3 prišla domača dekleta. Sledila je izmenjava točk in zaostanek štirih točk Pucončank pri rezultatu 4:8. Domačinke so nato prišle do zaporedja in so zaostanek znižale na točko pri rezultatu 7:8. Rezultat so nato na 9:9 izenačile. Ekipi sta si izmenjali še dve točki, ko so do vodstva pri rezultatu 12:11 prišle Pucončanke. Prednost so z blokom povečale na dve točki pri rezultatu 13:11 in s tem pripravile trenerja gostujoče ekipe, da je zahteval odmor. Po zahtevanem odmoru zbranost domačih igralk ni popustila saj so prednost povišale na tri točke pri rezultatu 14:11. Ekipi sta si izmenjali še točko, ko so domače igralke prišle do novega zaporedja in s tem do prednosti petih točk pri rezultatu 17:12. Pri rezultatu 17:12 je trener gostij zahteval nov odmor. Po zahtevanem odmoru so domače igralke odgovorile z odličnim asom, ter s tem prednost povišale na šest točk pri rezultatu 18:12. Pri rezultatu 18:14 je trener domače ekipe zahteval odmor. Odmor se mu je obrestoval, saj so točko po odmoru dobile domače igralke. Do zaporedja so nato prišle gostje iz Kamnika, ki so zaostanek pri rezultatu 19:16 znižale na tri točke. Zaostanek so pri rezultatu 20:18 znižale na dve točki. Pucončanke niso popustile in so prednost pri rezultatu 22:18 znova povišale na štiri točke. Igralke iz gostujoče ekipe Calcit Volley so zaostanek pri rezultatu 22:20 znova znižale na dve točki zaostanka. Pri rezultatu 22:21 je trener domače ekipe zahteval odmor. Po zahtevanem odmoru so gostje rezultat na 22:22 izenačile. Novo minimalno prednost so si pri rezultatu 23:22 izborile Pucončanke. Prva zaključna žoga v drugem nizu je pripadla domačinkam pri rezultatu 24:22.  Gostje so rezultat na 24:24 izenačile in s tem izsilile podaljšano igro v drugem nizu. Prvo prednost v drugem nizu so si pri 24:25 priigrale gostje iz Kamnika, domačinke pa so rezultat na 25:25 izenačile. Ekipi sta si nato izmenjali točko in novo prednost pri rezultatu 26:27 so si priigrale gostujoče igralke iz ekipe Calcit Volley, domače igralke iz ekipe Roto-Kema Puconci pa so rezultat na 27:27 znova izenačile. Drugi niz se je zaključil z rezultatom 27:29 v korist gostujoče ekipe.

V tretjem nizu so prvo žogo v igro poslala gostujoča dekleta iz ekipe Calcit Volley, ki so dobile tudi prvo točko v tretjem nizu. Gostje so dobile še naslednji dve točki in so s tem prednost povišale na tri točke pri rezultatu 0:3. Pri rezultatu 0:4 je trener domače ekipe zahteval odmor. Po zahtevanem odmoru so točko dobile gostje. Pri rezultatu 1:6 so prvo točko v tretjem nizu dobila domača dekleta iz ekipe Roto-Kema Puconci. Sledila je izmenjava točk in znižanje zaostanka Pucončank na štiri točke pri rezultatu 5:9. Gostujoče igralke iz Kamnika so nato prišla do zaporedja in pri rezultatu 5:14 je trener domače ekipe zahteval odmor. Po zahtevanem odmoru so gostje prednost povišale na deset točk pri rezultatu 5:15. Prednost so pri rezultatu 7:19 povišale na dvanajst točk. Prva zaključna žoga v tretjem nizu je pripadla igralkam iz ekipe Calcit Volley pri rezultatu 8:24. Tretji niz se je končal z rezultatom 8:25 v korist gostij in s tem tudi tekma, ki se je končala v korist gostujoče ekipe Calcit Volley z rezultatom 0:3.

Izjave:

Tin Vrabl, trener Roto-Kema Puconci: »Na današnji tekmi so punce znova pokazale, da se lahko kosamo z bilo katero ekipo, če odigramo kot vemo. Ne bom povedal, da Kamnik danes ni bil pravi, ampak, da smo mi bili pravi v drugem nizu, ko smo spet bili v prednosti v končnici in ga na koncu vseeno znova dali nasprotnicam. Čeprav bom mogoče malo grdo zdaj povedal ampak moram izpostavit, mojega prijatelja sodnika, ki je odsodil katastrofalno glede na to, da je mednarodni sodnik. To je bila žoga za 21:16. Nerad izpostavljam sodnike, ampak ne morem preko tega, da je obrnil celotno srečanje v korist gostij. Upam, da smo se iz tega kaj naučili in nam bo šola za naslednjič. Tretji niz se nam pa enako kot proti Novi KBM Branik ne sme zgodit, glede na to kakšen je bil rezultat v drugem.«

Gregor Rozman, trener Calcit Volley: »Pred današnjo tekmo je bil absolutni cilj, zmaga, ampak smo že od samega začetka vedeli, da ne bo lahko, ker ekipo Puconcev poznamo dobro že iz prejšnjih let in to se je lepo videlo v drugem nizu, ko smo ga s težavo v končnici dobili.«

ROTO GROUP d.o.o.Kema d.o.o.Zavarovalnica Triglav, d.d.Občina PuconciCEROP d.o.o.Elektronabava d.o.o.Malar Pi-Št, slikopleskarstvo in fasaderstvo, Štefan Pintarič s.p.Pomgrad - CP d. d.Okrepčevalnica laguna Simon Flisar s.p.Tiskarna aiP Praprotnik d.o.o.ABC Maziva d.o.o.BTS Company d.o.o.CDC d.o.o.Dengrad gradbeništvo Denis Rajbar s.p.Zavarovalnica GeneraliInstalacijski center KA-ELKrajevna skupnost PuconciSkupina PanvitaMesser SlovenijaAndrej Horvat S.P. - Trans BetonVTH Hack JožefNaravno zdravljenje Vito, Vitomir Ravnikar s.p.
Sporočila sponzorjev:

Kot že ustaljeno vas vabimo k branju in deljenju naših najbolj svežih objav s svetovalnega portala Vse bo v redu s svojimi sledilci na družbenih omrežjih. Pri tem nas označite: na Facebooku smo kot Zavarovalnica Triglav, na Twitterju pa @TriglavGroup. Ne pozabite pa nas označiti tudi ob objavah vaših dosežkov, da vam lahko čestitamo.

Si znate odgovorili na vprašanje, kaj bi bilo s tistimi, ki jih imate najraje, če bi se vam zgodilo najhujše? Na novi spletni strani https://zivljenje.triglav.si najdete odgovore na vsa vprašanja o življenjskih zavarovanjih, na katera do sedaj niste našli pravega odgovora.

Preverite, pri katerih posegih obnove doma je treba za strokovni nasvet ali izračun zaprositi arhitekta, statika in strojnega inženirja. Posebno previdnost zahtevajo posegi v starejše objekte.

18 % prebivalstva v Sloveniji živi na plazovom izpostavljenih območjih. S hitrim testom Uprave RS za zaščito in reševanje preverite, ali zemeljski plaz grozi tudi vašemu domu in kako se lahko zaščitite.

Odločili ste se za skupno življenje v dvoje. Eno od pomembnih vprašanj, na katero boste morali najti odgovor je tudi: kaj bo moje, kaj bo tvoje in kaj bo najino.

»Pomivala sem tla, ko me je v spodnjem delu križa zagrabila tako močna bolečina, da mi je vzelo s sapo. Samo pokleknila sem in se nisem mogla več zravnati.« Če ste se že srečali z išiasom, poznate to bolečino. Toda ni vsaka bolečina v hrbtu išias.

Pred jesenjo naj vas spet spomnimo, da delite naše nasvete s portala Vse bo v redu s svojimi sledilci na družbenih omrežjih. Pri tem nas označite: na Facebooku smo kot Zavarovalnica Triglav, na Twitterju pa @TriglavGroup.
Ob tem vas prosimo, da nas tudi vi označite ob svojih uspehih, da vam bomo lahko čestitali in se veselili z vami.

Ali imate sklenjeno avtomobilsko asistenco? Zakaj ne bi enako dobro poskrbeli tudi zase? Razlagamo, kaj je nezgodno zavarovanje z asistenco in kaj omogoča.

Res je, da ves čas poslušajo, toda če znate s pametnimi zvočniki upravljati »pametno«, so varni in uporabni pomočniki.

Kdaj kupiti in kdaj prodati? Kako se odločiti, katero delnico izbrati? Kaj odraža cena delnice? … Usvojite pet osnovnih naukov o poslovanju z delnicami.

Kje in kako se lahko s kolesom spustite čez drn in strn? Preverite, kaj svetuje Kolesarsko društvo Rajd.

Konec avgusta smo vas pozvali, da spremljate našo akcijo Očistimo gore na čiščenju Triglavskih podov in okolice Kredarice. Zahvaljujemo se vam, da ste podprli in delili našo zgodbo #ocistimoledenik na družbenih omrežjih. Vas zanima, kaj se je dogajalo pod Triglavom? Oglejte si kratek posnetek.

Te dni je v našem visokogorju pod okriljem Zavarovalnice Triglav, d.d. potekala akcija Čiščenje Triglavskega ledenika, za ohranjanje našega bisera.

Kljub težavnemu terenu, so nam tudi vremenski pogoji 28. in 29. avgusta služili, da smo lahko združili moči in se lotili zbiranja vsega, kar ne sodi v gore.

Prosimo vas, da delite informacije o poteku čistilne akcije širšega območja pod Triglavom in okolice Kredarice.

Najdete nas na Facebooku: facebook.com/ocistimogore, Instagramu @ocistimogore ali Twitterju @ocistimogore

Prosimo, da uporabite #ocistimogore in #ocistimoledenik.

Javni Wi-Fi
Na dopustu včasih ne gre brez uporabe javnega brezžičnega omrežja. Preverite nekaj ukrepov, da boste javni Wi-Fi uporabljali varneje.

Električni avti
Kaj pravita o nevarnosti vžiga pri električnih avtih in reševanju iz njih inovator in strokovnjak za električna vozila Andrej Pečjak in Boštjan Žagar, komandir Gasilske brigade Ljubljana?

Vstop prepovedan
Pridejo nepovabljeni in si pri vas ustvarijo svoj dom. Kako se znebiti mravelj, os, ščurkov in drugih nadlog?

Vodič po zavarovanjih za podjetnike
Eden izmed pogojev, ki jih mora podjetnik zagotoviti, da delo poteka normalno, je tudi varnost. Katera zavarovanja mu pri tem lahko pomagajo?

Dihalne tehnike
Atletinja Brigita Langerholc Žager predstavlja dihalne tehnike, ki pripomorejo k boljšemu telesnemu počutju in optimalnejši športni dejavnosti.

Čez dober mesec dni pa vabljeni na najboljšo tekaško prireditev jeseni – Triglav tek. Ste se že prijavili? Ker je v družbi lepše, smo teke in trase uredili tako, da lahko tečete s prijatelji ali svojimi bližnjimi, na teku Kuža Pazi celo z najmlajšimi. Vse informacije lahko najdete na FB dogodku Triglav tek, svojo tekaško vnemo pa delite s svojimi sledilci na instagramu pod oznako #triglavtek.